Działka budowlana Rydzewo

Rydzewo, warmińsko-mazurskie

  • 219 000 zł
  • 3 056 m²
  • 71,66 zł/m²

Zdjęcie

Wojciech Królik

Skontaktuj się

Działka budowlana Rydzewo

Rydzewo, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
1 maja 2026

219 000 zł

3 056 m²

71,66 zł/m²

Działka budowlana Rydzewo

Zaktualizowane: 1 maja 2026

219 000 zł 3 056 m² 71,66 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 219 000 zł (71,66 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg
  • Źródło: biuro nieruchomości: MOKO NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 01.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 301989

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nieruchomości gruntowe niezabudowane położone w miejscowości Rydzewo, powiat giżycki, gmina Miłki - w jednej z najbardziej atrakcyjnych turystycznie lokalizacji Mazur.
Oferta obejmuje trzy działki budowlane, położone na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną:
działka nr ewid. 253/1 o powierzchni 0,3034 ha (3 034 m²),
działka nr ewid. (...)

Agent

Wojciech Królik

507 481...

507 481 399

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

507 481...

507 481 399

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości